top of page
Відчувати шалене напруження через невідому інфекцію цілком нормально, однак карантин не час для паніки. проводячи час вдома, налаштуйте себе та своїх рідних на позитив! Завдяки нашим порадам ви зможете організувати власне дозвілля з користю для себе та своїх близьких
 
 
 
 
 
 
 
 
Ранкова зарядка:
Під час карантину дуже не хочеться вставати з ліжка, особливо дітям. Для того, щоб ранок розпочинався з користю, рекомендуємо зайнятись разом зарядкою. І корисно і приємно. Разом з Анітою Луценко за п’ять хвилин ви разом з дітьми можете зробити легкі вправи, які можна зробити дивіться у цьому відео
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Традиційний Сімейний сніданок:
Ще одна гарна традиція, на яку зазвичай не вистачає часу. Спільний прийом їжі зранку є чудовою нагодою спланувати свій день (бо домашнє обмеження в пересуванні). Саме ранком ви можете обрати чим би хотіли розважитись в цей день.
Приготування їжі:Разом готувати завжди веселіше, для того, щоб заохотити ваших дітей допомагати вам на кухні, назначте їх старшими з приготування їжі. Хай саме вони оберають страви для обіди чи вечері. Відчути себе на кухні майстер-шефом дуже приємно, погодьтесь? Не варто сильно перейматись у випадку кулінарної невдачі, адже у вашого шеф кухаря саме ви будете со-шефом. 
 
 
 
Прибирання може бути цікавим:
Щоб прибирання було цікавішим та не набридало, проведіть турнір з чистоти. Кожного дня можна придумувати нові змагання. Наприклад: розділити квартиру на зони, хто чистіше прибере свою ділянку отримає право вибору фільму для перегляду. Чи можна зробити прибирання у вигляді квесту, де першим етапом буде прибирання підлоги, другим поверхонь, третім миття посуду, за кожен етап нагорода - хто переможе той отримає десерт.
Незвичайні способи малювання: 
Паспарту (вік від 2 до 6 років).
Виріжте на цупкому папері або картоні шаблон – метелика, квітку, круг, ромб тощо. Попросіть дитину створити каляки-маляки і накладіть свій шаблон зверху на “карлючки” малюка. Так витвір дитини стане неповторним візерунком крил метелика або пелюсток квітки.
Відбитки пальців. (вік від 2 до 6 років).
Підготуй такі речі: шматочки мочалки; фарби; вода; пензлик; ручки, олівці або фломастери. Спочатку наносимо фарбу на мочалку пензликом. Тепер притиснемо до мочалки пальчик. Усе — на папері можна залишати кольоровий відбиток!
Малювання харчовою плівкою (вік від 2 до 6 років).
Нанесіть плями кількох кольорів акварельної фарби або гуаші на всю поверхню аркуша. Накладіть зверху плівку та промалюйте, злегка натискаючи на плівку, різноманітні лінії. Дайте фарбі висохнути і зніміть плівку. Доведіть малюнок до завершення фломастерами або олівцями.
Малювання по сирій поверхні (вік від 2 до 15 років).
Техніка дуже проста: змочіть аркуш паперу водою, дайте підсохнути 30 секунд і починайте малювати акварельними фарбами. Фарби розтікаються в різних напрямках і виходять дуже цікаві розводи (квіти, дерева, химери).
Дмухавки. Правила. (вік від 2 до 15 років).
Зробити ляпку. Дмухати на ляпку фарби через соломинку в різних напрямках в залежності від задуму. Домалювати необхідне пальчиком, пензлем, жмаканим папером.
Малювання бризками (вік від 2 до 15 років).
Найголовніше тут – опанувати техніку «набризку». На суху зубну щітку з досить жорсткою щетиною нанесіть гуаш, трохи менше, ніж ви зазвичай кладете зубної пасти. Консистенція фарби – трохи густіша, ніж паста, тому вода тут зазвичай не потрібна. Тримайте щітку в лівій руці щетиною вниз на відстані 3-4 см від паперу і паличкою скребіть щетину у напрямку до себе. Дуже красивий різнобарвний «набризк» (салют) і жовто-червоний (золота осінь) на білому аркуші; білий «набризк» на темно-синьому тлі (зимовий пейзаж).
Ігри з книгами (вік від 2 до 10 років) 
Фантазер.
Правила. Візьміть якусь дитячу книжку з картинками. Уважно розгляньте картинки разом із малюком і придумайте історію, не пов’язану з тією, про яку написана книга. Кілька разів виконайте це разом, а потім дитина і сама долучиться до вигадування.
Придумайте кінець історії.
Когнітивні здібності можна розвивати за допомогою звичайних оповідань або казок. Прочитайте частину історії та попросіть дитину подумати, що могло статися далі. Обговоріть варіанти, а потім дочитайте розповідь до кінця. Можливо, деякі моменти будуть навіть вгадані!
Детектив.
Інший варіант цієї гри, коли мама чи тато, не показуючи дитині картинку, розповідає, що на ній зображено і зариває книгу. А дитина повинна знайти цей малюнок, орієнтуючись за маминим описом. Потім помінятися ролями: описує дитина, шукає дорослий.
Створи свою історію.
Грати треба вдвох. Потрібен великий аркуш паперу чи блокнот, в якому буде записуватись ваша історія та різнокольорові фломастери. Один гравець загадує сторінку та номер стрічки, другий в книзі знаходить за координатами стрічку та виписує її на папір. Коли з різних речень буде сформовано текст, можна разом придумати головних героїв визначитись з жанром вашої історії та зробити малюнки до казки. 
Розвиваючі ігри
 
Будуємо шалаш (вік від 2 до 10 років).
Будиночки в дитинстві не будували тільки ледачі. Коли почнете споруджувати з дитиною будинок із табуреток, ковдр, подушок і коробок, самі того не помічаючи, повернетеся у дитинство! І обов’язково захочете спорудити свій особистий шалаш для читання і медитації.
Зробіть телефон власноруч (вік від 2 до 6 років).
Саморобний телефон можна «сконструювати» за допомогою двох паперових стаканів і мотузки, протягнутої між ними. Трубки від вашого телефону можна прикрасити красивими стрічками, наклейками та блискітками! Коли закінчите майструвати, настане найцікавіше — розійтися в різні кутки кімнати і поговорити!
 
Озвучка (вік від 2 до 15 років).
Коли в телевізорі відключається звук, а на мультики, кіно або новини придумується власна озвучка. Дитина услід за дорослими перевтілюється на справжнього артиста!
Вгадайка (вік від 2 до 6 років).
Зав’яжи малюкові очі шарфиком і давай у руки по черзі різні предмети: м’яку іграшку, м’яч, тарілку, зернятка, книгу тощо. Завдання дитини – вгадати на дотик, що у нього в руках. Ускладнити гру можна, якщо вгадувати речі по запаху або, наприклад, за смаком.
Тіні (вік від 2 до 6 років).
Загадково і заманливо показувати театр тіней на стінці при запаленій свічці. Тут включається фантазія і творчість. Але не варто обмежуватися лише літаючими пташками або гавкаючими собаками із рук. Виріж разом із дитиною з паперу силуети героїв відомих казок, і розіграйте їх за ролями.
content_фото_1.jpeg
content_уборка_2.jpg
content_їжа.jpg
content_76877f2fc1d2372471d87429ab0f58fe
content_харчова_плівка.jpg
content_сира_поверхня.jpg
content_кляксография.jpg
content_зубна_щітка.jpg
content_ігри_з_книгою.jpg
content_книга_і_родина.jpg
content_театр_тіней.jpg
5e7b41a191e78204805688.png
1584043970-654.png

30 идей, чем занять ребенка дома во время карантина

 

Предлагаем Вам список из 30 интересных идей, чем занять ребенка дома во время карантина.

1. Организуйте охоту за сокровищами

Охота за сокровищами довольно проста и, в зависимости от количества вещей, может продлиться очень долгое время. Спрячь где-нибудь от 10 до 20 вещей в доме или комнате, чтобы занять ребенка на несколько часов.

2. Наблюдайте за животными зоопарков мира

Многие зоопарки и аквариумы предлагают людям возможность увидеть животных в режиме реального времени.

3. Посетите цифровой Лувр

Отправитесь всей семьёй в Париж, в цифровой тур по одному из самых известных международных музеев, Лувр.

4. Выпекайте вместе

Печенье, пирожные, пирожки. Что-нибудь! Выпечка – это отличное развлечение, которое сочетает в себе приятное с полезным – веселье, обучение и вкусняшки.

5. Домашний театр или мультфильм

Пусть ваш ребенок использует старую одежду или костюмы, чтобы разыграть пьесу или свою любимую сказку. Дети постарше могут снять это представление и использовать все свои технические навыки, чтобы превратить его в сказочный фильм на память и выложить его в интернет.

6. Используйте бесплатные образовательные сайты

Многие сайты предлагают бесплатные подписки во время карантина.

7. Посетите Марс

Исследуйте поверхность Марса с помощью цифровой камеры.

8. Сделайте генеральную уборку

Приближается Пасха и домашний карантин – хорошее время для спокойного планирования уборки.
Все мы знаем, что уборка – это не совсем «весело», но, когда все не ходят в садик и на работу, дом обязательно загрязнится и довольно быстро. Если вы столкнулась с несколькими вещами, которые вам или ребенку больше не нужны, но они в отличном состоянии, попробуй продать их на онлайн торговых площадках.

9. Играйте в УНО

Уно… Любимая игра, о которой вы только можете подумать!

10. Настольные игры

Эрудит, Монополия, Морской бой, Дженга…Настольные игры по возрасту.

11. Соберите пазл

Пазлы – отличный инструмент для развития вашего ребенка, к тому же после его можно прикрепить к доске и повесить на стену как картину и напоминание о совместной работе.

12. Играйте в шашки

Детям постарше понравится изучать все тонкости шашек.

13. Научите своих детей шахматам

Обучая своего ребенка игре в шахматы, у вас есть возможность создать много приятных воспоминаний.

14. Спойте караоке

Смотрите на youtube анимационные ролики со словами и мелодиями популярных детских песен и детских стишков.

15. Сделайте комнатные классики

В этом вам поможет малярная лента.

16. ​​Практика работы с ножницами

Еще одно хорошее трудотерапевтическое упражнение для детей – это ножницы. Если у вас дома есть ножницы, помогите детям научиться правильно и красиво вырезать, например старую макулатуру.

17. Играйте в переодевание

Это никогда не стареет.

18. Создайте генеалогическое древо

Дети, изучающие историю своей семьи через генеалогическое древо, лучше понимают кто они и почему они выглядят и ведут себя так, как их предки.

19. Исследуйте Музеи

Интренет предлагает много онлайн посещений

20. Создайте оригами

Оригами это не только весело, но и полезно, так как развивает координацию глаз, математические рассуждения, пространственные навыки, мелкую моторику и умственную концентрацию.

21. Тур по Великой китайской стене

Вам не нужно выходить из дома, чтобы исследовать некоторые из самых популярных исторических памятников, например Великую китайскую стену.

22. Сделайте бинго по дому

Квадраты могут включать в себя «Убери свою одежду», «Почисти зубы», «Положи посуду в раковину» и т. д.

23. Пройдите онлайн-уроки танцев

Танцуйте, пока никто не смотрит)

24. Создайте ювелирных украшения из макарон

Большинству маленьких девочек нравится делать простые ожерелья из макарон.  Сделайте веселое колье или браслет из окрашенной пасты со своим ребенком.

25. Онлайн посещение Аляски

Совершите семейную поездку на Аляску … практически, конечно. Посетите национальный парк Денали а-ля Google Maps и узнайте о дикой природе, окружающей среде, местности и многом другом.

26. Практикуйте другой язык

Слушайте аудиокниги или смотрите любимые мультфильмы на другом языке.

27. Займитесь йогой

Занятия йогой принесут вам обоим только пользу и здоровье.

28. Сделайте слизь, кинетический песок или соленое тесто

Существует множество различных способов приготовления слизи, но если вы только начинаете, найдите видео для своего уровня

29. Совместный просмотр мультфильма

По очереди выбирайте мультики для всей семьи.

30. Пикник в помещении

Пусть ВАШ ребенок выберет меню, упакует еду в корзину и постелит одеяло на полу в гостиной.
Учитывая текущую вспышку коронавируса COVID-19 сады,школы, магазины, развлекательные центры и многие другие заведения закрыты, передвигаться по улицам не рекомендуется (хотя и не запрещено).
В заключение хочется сказать что, наши дети запомнят этот период на всю жизнь, поэтому не забывай чаще обнимать, целовать, хвалить и говорить ребенку как сильно вы его любите.
9 способов развлечь маленького
ребенка на карантине и не только
1. Щекоточные бои
Самый лучший звук на свете – это смех ребенка, такой невинный и полный жизни! Детям нравится смеяться и веселиться, особенно со своими родителями. Щекоточные бои – отличное занятие, как для детей, так и для родителей. Щекочите друг друга по очереди, веселитесь, смейтесь и наслаждайтесь игрой!
2. Время историй
Чтение для вашего малыша является важным процессом для речи и познавательного развития. Детям нравятся книги, и голос их родителя! Почаще читайте разные книги. Моему племяннику нравится читать самому и показывать пальчиком на те предметы, которые он узнает. Это может занять немало времени, но оно не пройдет даром, вы потратите его и на обучение и на развлечение.
3. Разукрашки
Процесс разукрашивания тоже очень интересный, но более тихий. Когда вам нужен более менее спокойный день – книжки-разукрашки, фломастеры, бумага и цветные карандаши – как раз то, что понадобится.
4. Игры с тестом
Игры с тестом – самое лучшее занятие для малыша. Оно подходит для того, чтобы бы дети учились и запоминали формы животных, да и беспорядка как такового это занятие не оставляет. Вы даже можете использовать глину для печи, которая оставит в вашей памяти моменты, напоминающие про прекрасное время, проведенное дома.
5. Помощь по хозяйству
Малыши любят делать вместе с мамой и папой их “взрослые дела”. Помогая вам по дому, дети принимают участие в домашних делах, привыкают к ответственности, учатся новому, но, что самое главное, при этом они веселятся! Довольно таки неплохой способ разбавить домашнюю рутину!
6. Сортировочные игры
Сортировочные игры могут занимать довольно-таки много времени, так как они существуют всевозможных видов. Ваш ребенок может сортировать предметы по цвету, по кухонным принадлежностям, к примеру, фасоль ребенок должен будет класть в одну посуду, а горох – в другую, или даже разбирать предметы по размеру, и тому подобное. Таким образом можно выдумывать все, что угодно.
7. Танцы
Танцы – мое самое любимое домашнее занятие, так как чувствуешь себя беззаботным и счастливым. Дети просто обожают музыку, пение и танцы! К примеру, можно каждое утро устраивать мини танцевальные вечеринки. Отличное начало дня, вы не находите? Также дети не очень сильны в правильности танца, поэтому нет причин для стеснения, если вы ужасный танцор. Плюс, это отличная кардионагрузка.
8. Гоночные игры
Отличный способ потратить накопившуюся в малыше энергию – поиграть с ним в гонки, от двери до двери, из комнаты в комнату. Это очень весело, при этом не имеют значения размеры вашего жилья, так как шаг ребенка очень маленький. Вы можете устраивать гонки с игрушечными машинками, животными, или магазинными тележками.
9. Одиночные игры
Одиночные игры – отличное время для родителей побыть вместе при этом, зная, что и ребенок чем-то занят. Безопасная комната, ребенок находится в пределах слышимости, он занят книгами или игрушками. Дети любят независимость, вот это как раз и будет отличный повод!
5e691d1a77461332044336.png
Шановні батьки!
Започатковуємо дистанційну роботу з дітьми. Всі консультації, заняття, рекомендації, послилання тощо, будуть надсилатися Вам у групи на Viber!
83401984_1707255236065864_39872724931350
bottom of page